V dobri družbi odkrivati vse tisto, česar ni pri pouku. Dijaki naše šole se ukvarjajo
z astronomijo, ekologijo, kreativnim pisanjem, računalništvom, jogo, planinarjenjem, gledališko igro, študijskim risanjem, hodijo na koncerte in predstave, debatirajo,
športajo ter pohajkujejo.

Bralni klub Ledina

PON 14.05–14.50
(na napovedani datum)

knjižnica

marija.lotric@ledina.si

Čuječnost: 8-tedenski program
spoprijemanja s stresom

ČET 13.50–15.00 113 lidija.srsa@ledina.si

Decembrski živžav: dogodki za otroke

po dogovoru kabinet 110 lidija.srsa@ledina.si

Debatni Kljub

TOR in ČET 14.55–15.40

24

gorazd.jurman@ledina.si

Dijaška skupnost Gimnazije Ledina

ČET 13.45–14.30

dijaški kotiček

tamara.mozina-artac@ledina.si

Dramski krožek Carpe diem

PON 14.00–15.30 23

andreja.pavle-jurman@ledina.si

Fitnes

SRE 14.30–15.15

fitnes

tomaz.karce@ledina.si

Francoski gledališki krožek

TOR 14.00–15.00

115

neza.umek-podgornik@ledina.si

Globe – ekokrožek

po dogovoru

delo na terenu

veronika.babic@ledina.si

Joga

SRE 14.40–15.40

mala telovadnica

peter.prhavc@ledina.si

Književnost na filmu –
Slovenščina ima dolg jezik

po dogovoru

2

nina.levstik@ledina.si
katja.pahler-steharnik@ledina.si

Ledinska bralna značka

po dogovoru

po dogovoru

bojana.petrin@ledina.si
andreja.pavle-jurman@ledina.si
tatjana.cvetko@ledina.si

Literarne delavnice

po dogovoru

2

nina.levstik@ledina.si

Mladi poročevalci za okolje

po dogovoru

4

alja.sabadzija@ledina.si

Pevski zbor

TOR 14.05–15.40

113

natasa.trdan-zager@ledina.si

Plesna skupina Sokolčice

ČET 14.00–15.30

velika telovadnica

natasa.korosec@ledina.si

Potepanja po Ljubljani
(zgodovinsko-geografski krožek)

TOR 13.50–15.20

11 ali na terenu

ingrid.florjanc@ledina.si
arjana.marinic@ledina.si

Priprave na tekmovanje iz angleščine
(3. letnik)

TOR 14.05–14.50

33

maja.lebar@ledina.si

Priprave na tekmovanje iz fizike

PON 14.05–14.50

48 ali 50

zdenka.serusnik@ledina.si

Priprave na tekmovanje za Cankarjevo
priznanje (1. in 2. letnik)

po dogovoru po dogovoru tatjana.cvetko@ledina.si

Priprave na tekmovanje za Cankarjevo
priznanje (3. in 4. letnik)

po dogovoru po dogovoru

alja.sabadzija@ledina.si

Ruski dramski krožek Čeburaška

PET 14.00–15.00

25

bojana.petrin@ledina.si

"Sem in, zdravo živim!"

po dogovoru

velika telovadnica

blanka.tomac@ledina.si
tomaz.karce@ledina.si
ursa.silc-trcek@ledina.si
natasa.korosec@ledina.si

Šila - Šolska impro liga

ČET 13.50–15.20

9

sara.gorse@hotmail.com

Šolski bend

po dogovoru

113

natasa.trdan-zager@ledina.si

Šolsko glasilo Mladika

po dogovoru

119

marija.lotric@ledina.si

Španščina z bralno značko

TOR 14.05–14.50

34

tomaz.smid@ledina.si

Študijsko risanje

TOR 14.00–15.30

111

mihaela.gregorc@ledina.si

Tutorstvo

po dogovoru

kabinet 19

anja.vidmar@ledina.si

Zdrava šola

po dogovoru

kabinet 19

anja.vidmar@ledina.si