KROŽKI V ŠOLSKEM LETU 2018/19

 

Mentor

Čas srečanj

Prostor srečanj

Ime krožka

Antoni Jančič, Klara

sreda, 13.45 - 14.30

učilnica 44

Naravna kozmetika in aromaterapija

Belina, Ruben

četrtek, 14.05-14.50 in po dogovoru za opazovanja

učilnica 50 in po dogovoru

Astronomski krožek

Cebin, Nika

torek, 14.05-14.50

učilnica 45

EKO krožek

Ceklin Bačar, Irena

ponedeljek, 13.00-13.45

učilnica 4

Priprava na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

Cvetko, Tatjana

ponedeljek, 13.00-13.45

učilnica 24

Priprava na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

Dobljekar, Maruša

ponedeljek 14.00 -15.00,

v tednu, ko bo predstava

zelena soba

Abonma SNG Drama in MGL

Florjanc, Ingrid;

Marinič, Arjana

torek, 13.45-14.35

učilnica 5

Potepanja po Ljubljani

Grafenauer, Olivija

četrtek, 13.50-14.35

učilnica 9

Šila

Gregorc, Mihaela

četrtek, 14.00-15.30

učilnica 111

Študijsko risanje

Iršič, Aleš

ponedeljek, 14.05-14.50

učilnica 48 in po dogovoru

Fizikalni krožek

Jurman, Gorazd

sreda, 14.05-14.40

učilnica 25

Debatni krožek

Karče, Tomaž

četrtek, 14.30-15.15

fitnes, namizni tenis

Namizni tenis, fitnes

Kobe, Miha

sreda, 14.30-15.15

velika telovadnica

Košarka

Korošec, Nataša

sreda, 14.30-16.00 in

nedelja, 17.00-19.00

velika telovadnica

Plesna skupina Sokolčice

Kozmus, Marjetka

po dogovoru

učilnica 113

Vokalna tehnika

Kozmus, Marjetka

dan pred koncertom, 13.50-14.20

učilnica 113

Greš z mano na koncert?

Kretič, Ina

četrtek, 14.05-14.50

vivarijski kotiček

Biološki krožek

Lebar Bajec, Maja

torek, 14.05-14.50

učilnica 33

Kreativno pisanje v angleščini

Levstik, Nina

torek, 13.50-14.30

učilnica 2

Literarne delavnice

Lotrič, Mojca

četrtek, 13.00-13.45

učilnica 116

Šolsko glasilo Mladika

Marinič, Arjana

ponedeljek, 13.50-14.35

učilnica 9

Zgodovinski krožek

Možina Artač, Tamara

četrtek 13.45-14.30

dijaški kotiček

DSGL

Nemec, Lea

torek, 13.50-14.35

učilnica 11

Zgodovinski krožek

Pavle Jurman, Andreja

četrtek, 14.00-15.00

učilnica 22

Dramski krožek Carpe diem

Petrin, Bojana

sreda, 14.05-14.50

učilnica 25

Ruski dramski krožek

Prešern, Nina

po dogovoru

učilnica 24

Bralni klub Ledina

Prešern, Nina

po dogovoru

knjižnica

Ledinska bralna značka

Prhavc, Peter

četrtek, 14.35-15.40

mala telovadnica

Yoga

Prhavc, Peter

petek, 13.45-14.30

učilnica 25

Avantgardistična poezija

profesorji kemije

po dogovoru

učilnica 44 in obiski raziskovalnih ustanov

Kemijski krožek

Škufca, Rok

sobote ali nedelje

glej oglasno desko pri uč. 60

Planinski krožek

Srša, Lidija

ponedeljek, 14.05-14.50

učilnica 22

Čuječnost

Srša, Lidija

torek, 14.05-14.50

učilnica 22

Karierni klub

Umek Podgornik, Neža

četrtek ali petek,

14.00-14.45

učilnica 26

Francoski gledališki krožek

Vengar, Mateja

četrtek, 13.50-14.35

učilnica 25

Prva pomoč

Vidmar, Anja

po dogovoru

kabinet 19, pisarna

šolske svetovalne službe

Tutorstvo

Zwittnig, Tina

ponedeljek, 14.00-15.30

učilnica 6

Računalniški krožek